| morosanu55 a întrebat:

Ce parere aveti despre Televizor Smart LED Toshiba, 80 cm, Full HD?
multunesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie mi se par destul de bune. Desi au un pret mare isi merita fieca leu! happy
Calitatea si claritatea e uimitoare.

| John1973 a răspuns:

Este un tv destul de bun http://bit.ly/1DtXTux

| EUgenERATION a răspuns:

Neah! Mai bine îți iei Samsung sau un donggle (chestie pe hdmi cu android)! Și Sony s-a mai perfecționat. Ia în calcul și un tv cu android by Philips? Nu mai știu dacă Philips făceau tv-uri cu android, dar există! Vrei smart, ia Samsung! Cel mult LG. Vrei android, vezi la Philips! Și Sony e de luat în calcul la modele de peste 2500 lei!