| anakondabaa a întrebat:

am un video pe youtube, dar nu este listat adica doar cei ce au linkul il pot vedea ...cum sa il fac public? stie cineva? ofer funda cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Intri pe youtube în contul tău, apoi lângă nume în dreapta sus ai două săgetuţe, apeşi pe ele şi mergi la "My videos". Acolo cauţi clipul, sub el ai 3 butoane, primul este "Edit info". Apeşi acolo, apoi mergi mai jos unde găseşti "Broadcasting and sharing options". La prima opţiune trebuie să fie bifat "Public", nu "Privat". Apoi, jos de tot apeşi "Save changes". Gata. Baftă!

1 răspuns:
| stiitorul a răspuns:

Reintrodul pe site poate merge
funda