| Ema1239 a întrebat:

Am cot pe youtube si vreau sa incarc video dar nu le pot vedea dc?
cine stie dau fundita

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Downloadeaza de pe google Adobe FlashPlayer.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebesan a răspuns:

Iti trebuie un flash player si poti sa-l iei de aicea

http://www.adobe.com/software/flash/about/

| clody83 a răspuns:

Se aproba dupa o zi. probabil acesta este motivul.

| sebykes a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva minute pana se incarca pe serverele lor pentru a fi vizibil pentru toti pe Youtube. Stiu ca suna aiurea doarece tu il incarci practic. dar trebuie sa astepti un pic pana se geneara filmarea si ii se aloca pixelii de care dispune pentru ca lumea sa poate schimba rezolutia in functie de preferinte. Scurt si la obiect: Trebuie sa astepti 5-6 minute pentru ca vide-ul incarcat de tine sa fie vizibil.

| Gaby_1846 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana la uploadare. Dupa mai dureaza cateva secunde pana sa fie bagat pe Youtube. Apropo, La setari era pe undeva o setare care zicea ceva de genu,, Poti vedea videoul doar daca ai linkul''...Vezi sa nu fie activate chestia aia. Apare pe la sfarsitul uploadului din cate imi aduc aminte.