| TAzOVsKY a întrebat:

Dece nu pot sa pun un video pe youtube? Ce trebuie sa fac. Imi spune ca e public, il pot vedea dar cand caut numele respectiv sau linkul nu e ( il pot vedea de acolo de la "my videos") Dece oare? Am mai pus si au mers si le am si acum. Dar pe acesta de ce nu mi-l afiseaza? Dau funda celui ce ma ajuta!

1 răspuns:
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai pentru inceput. poate nu e un video bun.dar incearca sa iti faci un alt cont sa vezi daca merge. poate este din cauza contului asta.incearca cu un alt cont.si daca nu merge.inseamna ca are video.ul ceva. FUNDA?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes