| mihai1905 a întrebat:

Buna am un Vodafone smart, am pus un tipar la deschidere, ma jucam si am tastat de 20 de ori tiparul gresit crying, acum imi cere nume si parola de la google, ce sa fac? am cont pe google dar nu am netul pe mobil?,, va rog raspuns urgent crying, primeste funda primul raspuns care ma ajuta

1 răspuns:
| RockaruL a răspuns:

Am patit-o si eu...Nu ai ce sa faci, decat sa il duci la un Orange(depinde pe ce retea esti) sa ti-l decodeze...Asa am facut si euwinking