| Giiia03 a întrebat:

Hei. AM nevoie de un raspuns urgent. AM un telefon Vodafone 875 si aveam un tipar. Fratele meu a incercat de multe ori si acum imi cere contul google. Nu il mai stiu, ce pot face? E urgent.

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

1. Pune telefonul la incarcat (vei avea nevoie de multa baterie)

2. Tine apasat pe Volum up(daca nu merge incearca cu Volum down) in timp ce tii apasat pe butonul de pornire.

3. Se va aprinde si vei vedea un logo de la android. Asteapta putin, dupa care apasa pe butonul de meniu.

4. Iti va aparea un meniu, selectam: "reboot phone" "reset factory settings" sau unele apropiate acestora.

5.Confirmam apasand cu ajutorulVolumului yes ( in jos sau in sus).

Sper ca v-a fost de folos.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Pai poti sa intri pe internet pe gmail si alegi varianta "mi-am uitat parola". Baftahappy Asta-i faza cu telefoanele Vodafone, am avut si eu, cred ca la celalate telefoane iti trebuie pin sau ceva de genul.