| elenutzaa008 a întrebat:

am un xperia m2 adus din Anglia insa e codat, am fost la un service sa mi-l decodeze insa mi-au zis ca e blocat contorul, se mai poate face vreo ceva adica daca l-as resofta as putea sa il decodez? O seara faina!

1 răspuns:
| venividivici2017 a răspuns:

Acceseaza situl decodare.info Acolo mi-am decodat 2 telefoane, completezi cererea, ii pui baiatului 100 ron cash in cont si in cateva ore iti trimite codul pe email.baiat de incredere, nu am avut probleme