| brokxy a întrebat:

Buna. Am vazut conturi de Facebook unde scrie,, Cont Privat,, si nu pot intra pe profil deloc, nu pot vedea poza de profil mai aproape sau sa ii vad postarile. Practic nu pot sa intru pe cont deloc la acea persoana. Oare cum pot sa imi setez si eu contul sa fie asa? Multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Benny09, ca de obicei, da raspunsuri proaste. romeo78 are dreptate!

| romeo78 a răspuns:

Intră la setări și vezi unde scrie confidențialitate, unde scrie cine poate vedea contul, ce postezi, există o căsuță unde bifezi peste tot "doar eu". Astfel nimeni nu te mai poate deranja, inclusiv poți bifa să nu se vadă când ești on-line.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea opțiune este disponibilă numai în anumite țări. Însă nu în România.

| Ionut00007 a răspuns:

Buna! Uite aici cum poti sa îți faci pas cu pas contul de Facebook privat: http://www.noulmonden.com/......rivat.html