| metinmetin4 a întrebat:

Am vazut niste poze cu conversatia de pe messenger ( pe 'Barosaneala' ), si culoarea e neagra. Daca ma duc sa schimb culoarea la mine intr-o conversatie nu gasesc. Cum e in conversatia aia negru si eu nu am culoarea aia?

Răspuns Câştigător
| theeternal a răspuns:

Conversația aia pe fond negru e "secreta". Asta înseamnă ca mesajele o sa dispară la puțin timp după ce le citești.
Ca sa faci o Conversație secreta, intra la setările conversației si caută " secret conversation".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o aplicatie numita ''Mauf'' o gasesti pe google play si cu ea poti pune orice culoare vrei tu la messenger

| Rpgdei a răspuns:

Exista și o aplicație care îți oferă culori în plus pentru chat pe lângă cele care le ai