| IoanaIoanaa a întrebat:

Am vrut sa dau restore,dar imi spune ca o sa stearga destul de multe drivere(inclusiv mouseul si tastatura) si mai zice sa le instalez dupa. Nu se poate sa schimb data? Sa pun cu o zi mai tarziu, ca sa nu imi stearga si driverele. Daca le sterge ar trebui sa le iau eu de pe net apoi nu?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? La windows 7 se instaleaza driverele automat dupa restart!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| IoanaIoanaa explică (pentru neluL):

Am windows 8 cu licenta.
Daca dau sa imi restore o sa fie instalate iar toate driverele necesare dupa ce dau restart la calculator?

| IoanaIoanaa explică (pentru neluL):

Am reinstalat windowsul saptamana asta.Iar la driverele pe care imi spune ca le va sterge sunt unele si din iulie, august. Daca nu se instaleaza singure dupa restart, in cel mai rau caz se vor instala daca reinstalez iar windowsul nu?
N-as vrea sa iau de pe net drivere.

| IoanaIoanaa explică (pentru neluL):

As mai avea o intrebare. Daca ma poti ajuta...
As vrea un antivirus cu licenta. Care e mai bun? Am inteles ca Bitdefender e mai bun, dar incetineste calculatorul. Iar Kaspesky care l-am vrut nu e compatibil decat cel mai scump produs..deci asta pica. Vreau ceva bun si care sa nu incetineasca.Am windows 8 OEM 64 bit.

| neluL a răspuns (pentru IoanaIoanaa):

Iti dau Kaspersky Internet Security dupa ce termini treaba. Imi lasi un mesaj privat! In legatura cu driverele stai linistita, se instaleaza.