| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am vrut sa nu imi mai apara unele comentarii pe wall, pe Facebook, si am dat pe "hide all comment activity"... Acum nu mai apar, insa nu mai primesc nici notificari pentru comentarii si nu mai stiu de unde reactivez... Puteti sa imi spuneti si mie? thinking

Răspuns Câştigător
| Sfantu1203_1556 a răspuns:

Buna Kitty! ca sa deselectezi te duci in josul "wall-ului" si vei gasi in stanga optiunea "older posts" si in dreapta "edit option"...dai la edit option...si debifezi
happy succes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu inteleg la ce tii pagina de facebook in limba engleza daca nu stapanesti cat de cat limba! Du-te jos de tot in pagina si acolo unde scrie engleza da click si selecteaza limba romana mai intai!
Cat ai selectat HIDE all comment...nu inseamna ca ai sters comentariile!, inseamna ca le-ai ascuns - adica nu ti le mai arata tie dar ele exista acolo si restul de persoane le poate vedea! Deci debifeaza HIDE all comment...
Bafta!