| andreea_5218 a întrebat:

Buna am windows 7 si nu stiu cum sa schimb beckgraundul si altele(inainte am avut xp si avea proprietati cind dadeai clik dreapta)... imi trebuie program sau cum? daca ma puteti ajuta va rog

2 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Paidai pe ecran clic dreapta si dai la personalizare si de acolo alegi beckrandul apesi pe el si dai browse alegi fisierul de acolo unden sti ca ai imaginea dai ok si apoi mai dai odata ok

| andreea_5218 explică:

Daca dau clik dreapta nu apare personalizare apar alte chestii dar nu asta