| Jal33t1 a întrebat:

Buna TPU am o problema, mama varului meu si-a pus 2 useri si varul meu vrea sasi descarce jocuri si nu poate din cauza ca nu poate intra pe contul cu drepturile de administrator!
Are windows XP!
Da va rog sa numi dati raspunsuri de genul:
Nu poti intra pe cont, poti doar sa schimbi parola
Stiu sa schimb parola si singur dar el vrea altceva, vrea ca sa poata afla parola. Deci pentru cei mai grei de cap repet nu vrea sa o schimbe sau sa o stearga vrea sa o afle.
Si parca mai era o smecherie ca trebuia sa dai clik dreapta pe joc, dadeai la proprietati, si pe urma bifai 2 casute da nici asta nu-i merge pentru ca jocul este online si cand intra pe el ii zice ca nu este descarcat nu stiu de ce!

Dau funda la cei care ma ajuta sa aflu parola de la PC-ul lui nu sa imi zica cum se sterge sau se schimba!

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Trebuie doar sa intrii in contul de aministrator sub care se doreste sa se ruleze explorer.exe, se deschide Windows Explorer -> Meniul "Tools" -> Item-ul "Folder Options" -> Tab-ul "View" -> se bifeaza optiunea "Launch folder windows in a separate process"

| Jal33t1 explică (pentru adybutterfly):

Frate n-am inteles nimic mai zi-mi o data mai explicid si noteaza-ti ad asta sa vb pe mes florin_rusu123@yahoo.com