| Anghel_Stefan_1994 a întrebat:

Buna am windows 8.1 si cand l am instalat mia cerut sa fac hn cont mictrosoft cand aprind calculatoru imi zice sa bag parola de la Microsoft eu nu o mai stiu si zicea sa intru pe nustiu ce site am intrat am dat pe am uitat parola si imi zicea numaru de telefon care nu il mai am lam schimbat sau daca nu email dar emailu nu mai merge nustiu dece ce sa fac

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Uite de aia copchiii nu ar trebui lasati de capul lor la calculator.

| K0sti a răspuns:

Si daca iti cerea sa faci 10 flotari, faceai? Probabil ca da!

| Anghel_Stefan_1994 explică:

Eu am zis sa ma ajutati sa rezolv problema si voi comentati sa va aflati in treaba 2 tarani care n a avut niciodata windows 8.1