| v1rUsSs a întrebat:

Sal TPUhappyDupa ce am instalat wolfteam nu stiam carei contul si am intrat pe site si am dat sa ma anregistrez dar zicea ca emailu e folosithappySi cand am dat am uitat parola cu emailu meam aflat happy 1happyDe ce scria ca emailu e folosit eu nu am scris nimic anainte sa instalez jocu? Scuze ca intrebarea e cam lunga dar sunt curios sa nu fi ceva de email happy

1 răspuns:
| juNkie a răspuns:

Deci e simplu. Intra pe www.new-world.tk si de acolo gasesti solutia de la problema ta. :)