| Hardy2000 a întrebat:

Am windows Vista Home Basic, si am descarcat niste teme. Cand sa le aplic imi apare imaginea lor neagra.Imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga temele. Dau funda la raspunsul bun.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din câte ştiu trebuie să pach-uieşti windows-ul ca să suporte şi teme nesemnate digital, dar nu recomand mai ales dacă eşti novice în windows pentru că pach-urile modifică fişiere de sistem sau chiar pot strica sistemul de operare. Dacă vrei teme aspectuoase treci pe Windows 7(home premium recomand). Succes

| eandopuncttk a răspuns:

E posibil sa ai genuinul (daca ai update-urile active si windows-ul nu este cu licenta). da si tu mai multe detalii

| Hardy2000 explică (pentru eandopuncttk):

Windows-ul e cu licenta.Si are el 2 teme.Cand bag teme noi nu merg, adica ele merg dar e imaginea neagra.