| anonim_4396 a întrebat:

Buna am wireless si vreau sa resetez routerul si nu pot imi spune sa tin apasat pe reset 10 sec si dupa sa astept 30 si tot nu merge ce trebuie sa fac eu vreau sa il resetez deoarece imi cere o parola si nu o stiu... am D-Link dir-615

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai pus tu vreo parola ceva?
Din default la Username scrie Admin si la parola lasa-l necompletat. Aici ai detalii ->
http://pcsupport.about.com/......ssword.htm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iti cere parola lasi campul gol si dai enter. Incearca asa.

Daca nu merge incearca parola: Admin

Unele routere au parola pe spate, vezi daca e vreo parola sau nu (asa e la mine).

Alte idei nu mai am.