| Mariya5 a întrebat:

Nu inteleg! Am asteptat 2 saptamani sa mi se descarce Sims 3 si acum imi da erroare la orice deschid. L-am luat de pe http://h33t.com/......etails.php si zice 1.Sa instalez Final Version Pack, dar cand dau pe ala imi zice he "SETUP HAS DETECTED THAT NO VERSION OF THE SIMS 3 IS INSTALLED THIS UPDATE REQUIRES THAT PREVIOUS VERSION OF THE APPLICATION BE INSTALLED"
Ce pot face?! Ce pot face?! Ce pot face?! De unde iau "previous version" de la sims3? Va rog ajutor!

1 răspuns:
| Sinedd a răspuns:

Ai urmat instructiunile cu atentie?