| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca in loc sa instalez programele din calculator in C le instalez in D? Adica afecteaza la functionarea lor?

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu.
Insa unele fisiere ale programelor se vor duce automat in C:/Windows.
In general in System.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, doar ca sunt unele programe, putine la numar si probabil prost facute care trebuie instalate intro anumita cale, de obicei in partitia in care ai sistemul de operare

| stlucian a răspuns:

NU sunt mai potejate in D

| Iulian03 a răspuns:

Nu,dar doar programele in afara de Windows ca ti se va strica PC-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu si este chiar indicat sa le instalezi in D!
Instalandu-le in C viteza PC-ului va scadea mai ales la navigarea pe internet!

| ReusxD a răspuns:

Nu afecteaza deloc, numai ca unele nu se pot muta de tot.

| abdrei2012 a răspuns:

Nu

| Ronaldo7 a răspuns:

Nu are nimic.Atata timp cat ai spatiu, le poti instala oriunde

| ciocox a răspuns:

Ok,am inteles multumesc :*

| cristicriss365 a răspuns:

NU afecteaza cu nimic eu asa fac cand raman fara memorie