| private09love a întrebat:

Buna!

Are cineva de aici telefon samsung galaxy mini s5570? Sunteti multumit de el? Ce nu va place la el?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| 8paulica a răspuns:

Buna... eu am o sora care are si se tot plange de meniul destul de greoi si nu are aplicatii si nu poti sa ai nici macar un lucru(poza, melodie, etc) fara card de memorie eu am corby... til recomand!

| LuizaaxD a răspuns:

Eu am si sunt multumita de el. e adevarat ca nu are jocuri sau poate ca nu le-am descoperit eu. are un meniu foarte mare care se bazeaza cel mai mult pe internet. 8paulica sa stii ca nu e asa eu am muzica pe el cu cardul pentru ca asa are mai multa memorie am poze e super til recomand acum e problema ta daca vrei sal cumperi sau nu...