| TheSoldier a întrebat:

As dori sa cumpar niste jocuri pe steam cu paysafe. Intrebarea mea este : Cum procedez? Nu am nici cea mai mica idee cum se face, si daca se poate, explicati-mi de la inceput, cu cel mai mic detaliu. Mentionez ca sunt minor.

5 răspunsuri:
| Quicley a răspuns:

Te duci la un aparat care are si paysafe, e in genul acelor aparate unde iti incarci cartela telefonica, si introduci suma pe care vrei sa o investesti in joc, si dupa vei primi un bon cu un cod pe el, bagi codul acolo unde ti se cere sa platesti jocul si gata.

| TheSoldier explică (pentru Quicley):

Ai inceput cu sfarsitul. Nu imi trebuie card, sau ceva de genul?

| Quicley a răspuns (pentru TheSoldier):

Nu,nu iti trebuie card. Introduci banii direct in aparat.