| simandi a întrebat:

Buna,as dori sa im cumpar un telefonon cu tach pe 600 ron ce im recomdati carui telefon mi va placea

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Gandeste-te bine inainte sa dai banii pe ceva! Cu 600 de ron poti sa iti iei un telefon second-hand excelent! Probabil in prima-faza nu iti va placea idee de second-hand, dar iti zic sa te gandesti de doua ori. La 600 de lei poti sa iti iei un HTC desire, foarte putn folosit, cu Android pe el, deci ai aplicatii moderne, si un ecran de care nu te poti plange, touch-screen-ul de pe un telefon cu sistem de operare Android, merge de departe mult mai bine decat touch-ul unui telefon cu sistem de operare propriu, sau poti sa iti iei un iphone 3GS, care sa arate foarte bine si care sa aiba ultima versiune de soft, asemeni lui iphone 4S si vorba aceea, e Iphone! Trimite-mi un mesaj privat cu id-ul tau daca ai nevoie de ajutor in cumpararea unui telefon! Sper ca te-am ajutat! Ai grija ce cumperi!

6 răspunsuri:
| Pyskiss a răspuns:

Sony Ericson x-periahappy

| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung S5260 Star 2 Black. Eu am dat 400 ron(lei).

| antilopa99 a răspuns:

Samsung S6102 Galaxy Y Dual Sim Black, Samsung S5360 Galaxy Y Grey, HTC Explorer Black, Samsung S6500 Galaxy Mini 2, Samsung S5230 Star La Fleur, Gigabyte Gsmart G1317D DualSim. Ai de unde alege, funda? smug

| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 a răspuns:

Nusteuh, cred ca merge un Samsung galaxy 2, k are procesorul mare, si merg tare jocurile, sau Samsung galaxy ace sau galaxy ace+, doar la abonament, ca sunt foarte bune, si ajung undeva la vreo 1900-2000 lei!
eu am Samsung galaxy sIII sin nu-si merita banii, k procesorul nu mermite anumite aplicatii sofistikate...
si m-a costat si o carutza de bany

| anicutabananuta10 a răspuns:

Cui vrei tu nu conteaza