| NeedYouNow a întrebat:

acum cateva luni prietena mea cea mai buna [si colega de banca] a plecat in Franta sa lucreze, a renuntat la scoala [are 18 ani]..si mi-a zis ca se intoarce acasa in luna iulie pentru cateva saptamani, si as dori sa-i cumpar ceva amintire.ce-mi recomdati sa-i cumpar?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Ia un colier din acela care se desface si pune inauntru o poza micuta cu voi 2. Ar merge si ceva sa ii aduca aminte de tara asta nu stiu, cu insemnele sau ceva de genul. Poti sa ii dai si o fotografie inramata cu voi 2. Sper ca am ajutat. Imbratiseaz-o strans si nu te va uitawinking

| NeedYouNow explică (pentru AnonimaOk):

Eu m-am gandit la o bratara cu text, dar nu stiu de unde sa iau una, daca ma poti ajuta cu un site, ceva.ti-as fi recunoscatoare :*

| Iubibilăă a răspuns:

O poza cu voi doua sau haine, un ursulet imens de plus.
Vezi si tu in magazin.
Doar o cunosti bine, este prietena ta.
Cumparaturi placute

| Dlkee a răspuns:

Eu zic sa-i iei ceva ce sti ca ii place ei mult big grin, :*