| Scikofit a întrebat:

As dori sa imi cumpar un DVD Player Portabil.As dori sa aflu cam cat tine acumulatorul! Daca puteti, as dori si niste linkuri catre ele!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o tableta mai bine ca sunt ieftine si ecranul e mai mare. Pui filmele pe card. La mine bateria tine peste 7 ore.

| Scikofit explică (pentru anonim_4396):

Naaa,nu imi plac tabletele! Ma orientez spre ceva mai putin destructibil, tableta daca o scapi de naiba ai dat, dar daca scapi dvd-palyerul te lasi cu o zgarietura atat.In plus eu am sute de mii de filmuri nevazute pe Dvd.Mai are rost sa le pun pe card?

| Nymeria a răspuns:

Vreo 2 orebig grin