| AlexutzsaHappyGirl a întrebat:

Buna as dori sa stiu daca telefonul nokia c3 este bun? va rog imi dati mai multe detalii despre el adica daca iti da usb s. a va rog as dori sa-mi cumpar un telefon cu tastatura qwerty(cel ce da cele mai multe detalii primeste funda)

Răspuns Câştigător
| davio a răspuns:

Am Nokia C3 SI SUNT MULTUMIT de el.IN pachet are :incarcator, casti si card memorie inclus in telefon de 2gb.Cablu usb il cumperi separat 20 ron.DETALII telefon ai aici:http://www.nokia.ro/......tii.FUNDA!