| ζøvع a întrebat:

Daca imi cumpar cartela frog o sa am net gratis? adica sa nu mai trebuiasca sa mai imi bag ceva euro...cum se activeaza? pe frog exista doar o extraoptiune? cu cati euro incarc prima oara? dar dupa aia?

1 răspuns:
| Danielle_7725 a răspuns:

1 dap o sa ai net gratiswinking
2 iti activeaza acolo unde incerci sau o sa primesti mesaje pe tel cu instructiunile de activare
3.nu, mai ai mesaje si minute in cosmote, vorbit nelimitat cu cei in frog
4.reincarci cu 5 euro si primesti un euro gratis timp de 2 ani la fiecare reincarcare
funda?:X