| Diana_9964 a întrebat:

Buna as dori sa stiu si eu de ce nu imi merge sa pun poza pe desktop am windows 7 ultimate? astept raspuns

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ba merge
Dai click butonu 2 mouse pe Desktop/Personalize/Desktop Background/Browse alegi poza care vrei tu sa o pui si dai pe Save Changes

| ady13boss_9568 a răspuns:

DA,cum zic baietii

| eugeniu001 a răspuns:

Ok asa deci de cite zile ai instalat windowsul daca l-ai instalat de acum 30 zile nu poti sa pui nici o imagine pe desktop deoarece trebuie activat windowsul. pentru activare te folosesti de aceasta proga - Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503.ok? funda?

| Diana_9964 explică (pentru eugeniu001):

Multumesc mult de tot... sper sa mearga imi spune ca nu este activat si ca a expiratsad

| Diana_9964 explică (pentru Diana_9964):

Buna incerc sa-i dau activare aici http://www.microsoft.com/......esult.aspx si imi da ca nu se poate acum ci mai tarziu stii oare dc?

| eugeniu001 a răspuns (pentru Diana_9964):

Eu tot prima data nu l-am activat corect cu programa Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503. din a 2 oara mi sa primit poate tu nu ai facut ceva corect. la mine totul a mers. pur si simplu cind proga face restart apoi trebuie sa alegi windows7 sau Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503 trebuie sa alegi Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503. mai incearca insa dac ceva iar nu se primeste. diacu nici nu stiu.