| thekidthx a întrebat:

As dori sa va intreb cum pot scapa de virusul acela cu Politia Romana ca nu am nici cea mai mica idee. Adica am gasit pe net un program de la BD, dar dupa instalarea lui trebuia sa lucrez in command prompt, lucru la care nu ma pricep deloc. Va rog sa ma ajutati!happy

6 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Trebuie sa restaurezi calculatorul. Si mie mi s-a intamplat, noroc ca aveam pozele salvate si asa am facut. Daca nu stii, du-l la un service sau la un cunoscut care stie. Bafta!

| thekidthx explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Asta e singura solutie?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru thekidthx):

Pardon, sa reformatezi, nu "restaurezi". Da, din pacate asta e singura solutie.

| gogυ a răspuns:

Incearca cu asta http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Rescue-Disk.shtml il scrii pe cd si bootezi de pe el.