| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie idei de telefoane mobile bune, ieftine si moderne. love struck fundita pentru =cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Samsung S5230!

7 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Daca imi spui si suma pe care esti dispusa sa o cheltui pentru acel telefon, atunci iti pot raspunde la intrebare; ba mai mult poti face comanda online direct de pe net, de la eMAG sau pcgarage, iar a doua zi il primesti la tine acasa...

| alecs871 a răspuns:

Nokia 6300 e baza pentru romani, "eftin" si bun.

| alexxx a răspuns:

Draga nu exista telefon bun si modern ieftin...

| George1510 a răspuns:

Nokia x3 :X:X

| ralu8 a răspuns:

Samsung C3050

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti propun Samsung j700. Nu este fitos, este la indemana, rezistibil si este in culori variate. Are camera 1. 3 pixeli.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi