| antooo08 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi in legatura cu telefonul samsung s5230. am gasit pe http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5230-java-software _2176/1/ niste aplicatii pe care le-am downloadat, apoi le-am trimis in telefon cu ajutorul bluetoothului, dar cand sa le deschid imi spune ca este fisier nesuportat. ce ar trebui sa fac sa mearga aplicatiile? sau cum sa le trimit in telefon. va multumesc pentru ajutor:).

4 răspunsuri:
| rosepassion a răspuns:

Ai incercat s pui si cu cabu d date?

si eu am incercat cu blututu si nu mg decat jocurile mai mici d 400...ca l alea d 400 mi s blocheaza pentru ceva timp si isi revine telefonul

| sandulache a răspuns:

Dar tu ai cd la tel tau si cablu usb doar asa ai putea sa iti trimiti datele in tel.bafta multa

| n00ne a răspuns:

Trebuie sa le instalezi prin cablul de date (USB) altfel nu o sa iti mearga. Descarca de aici Samsung Pc Studio, o sa iti fie mai usor. http://www.softpedia.com/progDownload/Samsung-PC-Studio-Download-89776.html

| ionutz_4855 a răspuns:

Daca aceste aplicatii au o lungime prea mare nu va merge. Astea's samsung-urile!winking