| dyanutza22 a întrebat:

Cum creez un text/document pe telefon? am Samsung. si cand vreau sa deschid un fisier text imi da d ales una din 3 aplicatii cu care sa-l deschida si nu gasesc in telefon la aplicatii, am cautat si in fisierele mele nu am optiunea,,text nou".am gasit aplicatiile in manager fisiere in setarii, sunt instalate dar nu scrie unde sunt."

1 răspuns:
| Gyo5 a răspuns:

Buna deci : Eu tin apasat pe acel butonel din stanga.(nu buton e display ala cu 3 linii ) Si imi apare document text ..scriu acolo ..si dupa imi apare pe ecran.dar poti folosi Fisierul ala NOTE..in care poti nota FUNDAA big grin?