| brunetik_9381 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine. Vreau sa-mi iau un laptop si nu pot sa ma hotarasc. As vrea sa fie pana in 3000lei. Vreau sa-l folosesc pentru uz general, muzica, filme, mess, poze chestii de genu. puteti sa-mi ziceti si mie niste laptopu-ri bune si care sa tina bateria ceva timp.

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Buna.Si eu mi-am luat un laptop acum 2 ani.Am dat pe el 1950 lei.Este ASUS si bateria rezista foarte mult.Nu am avut probleme cu el si are o memorie foarte buna. Internetul il am prin Wireless si merge foarte bine.Nu face fite.

Daca tu doresti un laptop bun, rezistent si cu o memorie mare eu iti recomand sa cumperi un laptop ASUS si nu iti depaseste bugetul.
Daca vrei un laptop doar sa il folosesti pentru uz general, muzica, poze, mess etc.; iti recomad unul mai putin performant si nu investesti atat de mult in el, dar probabil ca nu va rezista foarte atat de mult!
Mult succes! Si sa il folosesti sanatoasa! big grin :*

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Nu investi mult in el daca il folosesti doar la ce spui! Platesti aiurea, ca in doua luni a pierdut jumate din valoare! Te sfatuesc sa cumperi unul la mana a doua, la 900, 1000 ron!