| LoveParis a întrebat:

Salutare,as vrea sa imi cumpar un laptop insa nu prea le am cu tehnologia si nu stiu ce sa aleg.Am un buget de pana la 3000lei (treizeci de milioane).Va rog sa ma ajutati cu link-uri.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Unu cu touchscreen ti-ar place?
Http://laptop.flax.ro/......766-111708

| LoveParis explică (pentru Cronki):

Fara touch si sa aiba procesor i7

| William a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de laptop? Daca iti trebuie pentru jocuri cred ca ar trebui sa iti spun ca un desktop e mai bun.

| LoveParis explică (pentru William):

Nu vreau pentru jocuri neaparat... vreau sa il pot folosi pentru toate genurile de activitati

| GeorgeGabriel a răspuns:

Http://www.sigmanet.ro/......dos--black ce zici de asta e foarte ieftin si bun :)

| LoveParis explică (pentru GeorgeGabriel):

Eu as prefera sa aiba procesor Intel i7 de macar 2, 0 ghz, placa video de minim 2 gb..si 4 gb de ram

| cornelmarcu13 a răspuns:

Cauta pe altex.ro, si incearca sa gasesti un Acer / Asus / Toshiba / Samsung dar sa nu fie cu memoria mai mica de 16 gb.

| XxAlexXx2000 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Dell cu i5 n series cu 4 gb ram.Eu zic ca e bun! Si ar fi bine sa intrebi si un specialist!

| chrisso2001 a răspuns:

Iti recomand un laptop destul de bun. e reducere de la 45 mil la undeva de 30 mil uite linkul estw un laptop destul de bun http://www.cel.ro/......50m-2gb-l/