| KrisTheTiger a întrebat:

.as vrea sa-mi spuneti cat de repede se poate care ar fi cele mai bune laptopuri (atat din punct de vedere al randamentului, cat si al raportului calitate pret) si de ce credeti asta. Cel mai bun si complet raspuns primeste funda. Va multumeschappy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Acer 15.6'' Aspire V3-571G-73614G50MAII
http://www.itshoping.ro/......che-9.html
Cel mai mic pret la acest laptop era undeva pe la 37-38 milioane si acum il ai la 30 milioane + 4GB de ram CADOU.
ARE:
-procesor de ultima generatie Ivy Bridge Intel® Core i7 - 2300 MHz
-memorie RAM - 8 GB
-capacitate Hard Disk - 500 GB model SATA
-placa video DEDICATA - GeForce GT 640M - memorie 2 GB, DDR3
Astea sunt cele mai importante caracteristici ale laptopului de mai sus.
Bafta!