| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum pot pune o poza pe tot profilul meu de la hi5? sper ca intelegeti intrebarea

5 răspunsuri:
| spiritul a răspuns:

Nu intelegem, noi suntem mai incuiati

| ejaxz a răspuns:

Nu... dai pe schimbare aspect profil, sus in colt apare :creaza un aspect pentru hi5, dai click, acolo iti da niste campuri libere, le completeze, dai save si gata

| emima a răspuns:

Poi dai clik pe poza pe urma scrie sus confidentyale si o saty apara ceva copii al treilea paragraf pe urma te duci la profilul tau si pui partycularizare profil si copii acolo sper sa ma intelegi

| MADALINAAAA a răspuns:

Inteleg intrebare, dar nu stiu daca o sa ma exprim bine, si o sa intelegi ce spun.cu toate astea, o sa incerc:dai la poza care vrei sa apara pe profilul dau, deasupra ei, dai la afisare linkuri pentru fotografii, dai copy la o adresa din cele 3, revii pe profilul tau, dai la personalizare profil, completezi spatiile cu culoare profil etc dupa preferinte, iar apoi la adresa imaginii de fundal dai paste.salvare profil si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi chiar nu aveti habar. Nui bine trebuie o adresa ce naiba.