| Kill3rBoy a întrebat:

As vrea sa stiu daca este vreo aplicatie pentru android care sa filmezi si sa iti modifice vocea si sa te transforme si pe tine sau pe cel care e filmat..adica sa ii puna efecte de ingrasare sau slabire laughing) ...este ceva?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Efectele de voce poate sa aiba telefonul in sine fara nici-o aplicatie instalata separat, sau in momentul cand il pun in computer, il modifica cu softuri gen AV Voice Changer sau Funny Voice.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu exista inca aplicatii care sa iti modifice cand filmezi vocea. Exista doar aplicatii care iti inregistreaza vocea si ti-o schimba in mai multe moduri...

Cauta pe GooglePlay "Change Voice" si alege si gaseste tu o aplicatie care crezi tu din punctul tau de vedere ca e faina si amuzanta big grin

| Kill3rBoy explică (pentru RareşTPUro):

Dar am vazut la mai multi ca isi posteaza pe facebook filmulete cand se filmeaza si li se subtiie vocea si ii deformeaza

| RareşTPUro a răspuns (pentru Kill3rBoy):

Efectele de voce poate sa aiba telefonul in sine fara nici-o aplicatie instalata separat, sau in momentul cand il pun in computer, il modifica cu softuri gen AV Voice Changer sau Funny Voice.