| alexandero a întrebat:

Buna as vrea sa stiu este bun memory stick de 8 Gb kingston? dau funda repede

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

De obicei kingstoe e foarte bun.ar merita dar depinde de pret

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Lvrkiosif a răspuns:

E bun, printre cele mai bune

| marian23213234 a răspuns:

DA eu folosesc stick de la Kingston de 4, 8, 32 gb si nu mi-au facut nici o problema... Sper ca te-am ajutat

| IULY991 a răspuns:

Da e bunicel, daca e ieftin e si mai bun

| ticataca a răspuns:

Da, este bun, depinde acum la ce-ti trebuie. Uneori 8 GB, desi par a fi multi, nu sunt destul. Dar Kingston este un brand bun

| alexandero explică:

Adica daca este bun ca costa foarte putin

| alexandero explică:

Mie imi tr pentru jocuri

| Roby1998 a răspuns:

E bun si e destul de incapator... depinde de ce vrei sa pui pe el. happy

| Stella_4799 a răspuns:

Da. E bun.