| denidenisa98 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Am Memory Stick pe el si dintr-o data fara sa-i fac nimic nu mai imi apare pe telefon si mi s-a sters tot ce am avut pe el si spune"Memory Stick nu este inserat". Nu stiu ce are. oare s-a stricat?straight faceFunda!

Răspuns Câştigător
| costin_8115 a răspuns:

Nici mie nu-mi mai citea cardul si l-am dus la reparat si acolo mi-a zis ca avea un circuit ars parca.dar tot de la el am inteles ca se poate strica din cauza unui fisier transferat de la alt telefon ceea ce pare cam ciudat dar mi-a zis ca se poate. oricum eu zic sa il duci la reparat, asa e cel mai bine pentru ca dupa nu mai ai nici o problema

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Scoate-l si baga-l din nou, sau incearca-l in alt telefon. Daca nu, singura solutie ar fi sa-l formatezisad.

| piciu25 a răspuns:

Incearca sa il formatezi. Am avut si eu aceeasi problema acum ceva timp. L-am formatat si dupa mi-a mers. Dar dupa o perioada de timp l-am aruncat ca nu mai mergea deloc. happy