| Amalia a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri mai dragute, mai misto, smechere... Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Uitehappy
Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti.
Daca cineva iti spune "TE IUBESC" sa-i spui ca minte.caci iubirea, nu se spune ci se simte.winking tongue.
In viata trebuie. sa fi sigur pe tine... sa nu ai incredere in nimeni... ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageaska.gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora.
Ma respecti, te respectwinkingma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, ma ataci, ma apar, ma urasti, nu te urasc...si Stii de ce? pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma definestewinkingtongue"batting eyelashes"

Ai vrea sa fii ca mine
Sa faci tot ce`ti doresti
Crezi ca nu observ cum ma privesti?
Oare mai crezi in povesti?
Poate m`ai crezut naiva
Nu m`ai subestimat
Dupa tot ce`ai faqt.in ochii mei ai picat!winking

Suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||.

crezi ca ma faci gelOasa? nu fraiere! Nu ma intereseaza! Oricum te doare inima cand te uiti la poza mea...asa ca ai grija de nasoala ta... te pwpa amik ta.:*winking [laughing] love struck

' '_nuu te supara daKa la'i vazuth vreo datHa cu unaa... la dracu fata... tu esti cea mai importanTA!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil sa si-l petreaca pe al lui cu mine!winking

In the game of seduction there is only one rule never fall in love!love struck
.•.•.• yØu caи lOok intO my eyes and pяeteиd all you want, but i kиOw, yOuя lØve is just a lie itºs иOthing but a lie.•.•.•

N-ai sa mai gasesti una ca mine!winking
N-am sa mai iubesc unul ca tine! tongue laughing
Din mintea mea te-am sters déjà happy
Se pare, ai fost doar o eroare!winking

~Profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilarescwinking...gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie~ :devil) love struckwinkingwinking

Sper sa-ti placabig grin.Sunt mai multe genuri de statusurihappy
Pa-pa:*.

1 răspuns:
| MrThalium a răspuns:

Cand te nasti spui,, a ''
Cand mori spui,, mor''
Viata e plina de,, amor''big grin