| ladyN a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca si-a cumparat careva dintre voi InStyler si daca este bun? happy multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Simona07 a răspuns:

Buna, da eu mi-am comandat InStyler acum doua saptamani si mi-a sosit comanda intr-o saptamana. Este chiar foarte bun face niste bucle foarte frumoase si bine definite, intinde parul si poti intoarce varfurile in interior sau in exterior in acelasi timp dand si volum. InStyler este recomandat fetelor care au o tunsoare in scari. Este foarte bun dar sa stii ca arde parul daca nu aplici inainte un spray cu protectie termica.Dar in sfarsit este un aparat foarte bun, daca ti-l comanzi iti doresc sa-l folosesti cu placere!

| Simona07 a răspuns:

Imi dai te rog fundita?