| IZABELLA_5617 a întrebat:

A cumparat cineva instyler de la topshop? eu mi l-am comandat si vreau sa stiu cum este, daca intr-adevar este adevarat ce se spune in reclama >sickfunda

3 răspunsuri:
| CrazzyXgirL a răspuns:

Eu il am de 2 ani si este foarte bun, eu il folosesc pentru a indrepta parul, eu cred ca n-o sa regreti...:*:*:*

| MysticWayz a răspuns:

Eu sunt foarte foarte multumita de el. Eu personal imi indrept de obicei bretonul iar restul parului mi-l fac bucle. Imi place foarte mult.Eu il am de 2 zile deci nu pot sa iti spun cat de rezistent este, dar eu sper sa ma tina destul de mult. Pana acum mi se pare super! happy

| missy4ever a răspuns:

Da,l-am cumparat eu. Este adevarat ce spune in reclama,cel putin asta cred eu deoarece eu sunt multumita de el. Acum depinde de fiecare pentru ca toata lumea are par diferit, unii au par mai puternic altii mai slab si intodeauna drept, altii cret si rebel.Acum depinde si de al tau. Sper sa fii multumita de el.
Succes :*