| sasha898 a întrebat:

As vrea tare sa-mi iau o tableta, dar nu ma prea pricem care o fi ele mai bune si as vrea niste moedele din partea voastra si sa nu fie mai scumpe de 2500 lei moldovenesti undeva la 500 ron parimise. funda!

Răspuns Câştigător
| Snkfkskncmskmcms a răspuns:

Cu procesor doar core, ieftina si FOARTE buna este UTOK 700Qwinking are si seen now, poti citi si downloada toate cartile din lume, plus ca are 8GB! Costa cam 300-400 lei. Sper ca ti-am fost defolos happy

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Asus memo sau vonino speedstar s pentru bugetul tau sunt ideale.

| AnimatedSignature a răspuns:

Ia-ţi o tabletă de pe site-uri serioase cum ar fi:
emag.ro
pcgarage.ro
itgalaxy.ro
clickshop.ro
evomag.ro
Majoritatea tabletelor încep de la 250 lei.