| inconscient a întrebat:

Aseara mi-am facut cont pe Twitter, insa acum cand am vrut sa intru mi-a cerut sa ma loghez. Am pus mail-ul si parola, dar nu imi araat nimic. Am crezut ca am scris parola gresit, asa ca am dat la "Am uitat parola", dar mi-a parut ceva de genul: "You're already logged in. Log out and try again.".
Ce fac? crying

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Asteapta mail-ul de confirmare al contului si dupa poti sa te loghezi.Rabdare si tutun zice un vechi slogan!
rolling on the floor

| inconscient explică (pentru onasis1961):

Pai am primit deja mail-ul...
laughing

| inconscient explică (pentru onasis1961):

Acum merge, multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai primit un email de la ei cu care sa-ti activezi contul. Daca ica nu ai primit, e posibil sa primesti in 48 de ore, dai clcik acolo pe linkul din email ca sa activezi contuul.E si asta o posibilitate.

| inconscient explică (pentru anonim_4396):

Am primit mail-ul si l-am activat.
S-ar putea sa fie doar o chestiune de timp.
Mai intru diseara sa vad daca merge, acum trebuie sa plec la scoala.
Va multumesc!

| inconscient explică:

Mda... nici acum nu merge...

| dannytama a răspuns:

Probabil esti logata pe twitter pe un alt dispozitiv, incearca sa vezi daca e asa si delogheaza-te iar daca nu dai la forgot password sai ceva de genu, deoarece probabil s-au blocat pe undeva datele tale si nu ai ce sa faci altceva.

| inconscient explică (pentru dannytama):

Pai acum sunt pe acelasi dispozitiv...
Si nici nu ma lasa sa imi fac alt cont...

| dannytama a răspuns (pentru inconscient):

Sau cum a spus ramon2473 inceraca cu forgot password