| Adina45 a întrebat:

astazi am facut curat prin camera mea si am gasit in dulap o camera foto .Asa...si nu stiu cum sa lucrez cu ea cum sa o deschid cum sa fac poze a da are si un cablu.Camera foto se numesteigital Camera DC-47 ajutati-ma sa nteleg ce este cu ea.

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Te ajut eu ai spus ca are cablu e normal conectezi cablu an unitate dupa care trebuie sa ati apara jos an dreapta o icoana dai clic pe icoana sau te duci an mycomputer vezi k scrie ceva de denul usb dai clic pe el si ar trebui sa se deschida camera daca nu ati merge trebuie sa cauti driverul de la camera si sal instalezi pnt mai multe ma gasesti pe mess robertcazacu35