| Marius_Iovin_1996 a întrebat:

Buna astazi as vrea sa ma ajutati cu browserul meu am o problema de fiecare daca cand intru intr-un joc sau pe un program si dupa aceea il bag in bara browserul se face mic

2 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
asta este o problema de la placa video, cred ca nu ai instalat bine driverele sau nu au fost instalate complet, daca doresti sa vezi daca ai instalata placa video scrie in Run/Search urmatoarea comanda dxdiag si dai sa vizualizezi Display.
Sper ca acest raspuns sa te ajute!

| Marius_Iovin_1996 explică (pentru apokalipse96):

Nu vad nici o problema, driverele sunt instalate corect