| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 a întrebat:

Buna astazi mi-a aparut la un Samsung Galaxy S3 neo sa-mi fac actualizare la soft... o prietena si-a facut acum cateva zile la un Galaxy S Duos cand si-a facut actualizare si-a oprit netul dupa ceva timp i-a aparut din nou... mie o sa imi apara... eu nu mi-am oprit netul.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Când apare să îți faci actualizarea urmează exact instrucțiunile care vor fi scrise pe ecran. Mi-am făcut și eu actualizarea la un Samsung S4 și e super. Dai next, acceptare, tot ce e acolo și îți va spune la un moment dat că telefonul se va opri. Să dai ok. Și cel mai bine ar fi să fii conectată la wireless când faci actualizarea că dacă folosești Internetul prin intermediul datelor mobile va merge foarte greu. Și să ai telefonul la încărcat, că actualizarea va consuma mult din baterie. Mie de la 90% mi-a scăzut cam la 40%.

O zi frumoasă!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu inteleg care e problema sau intrebarea...

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 explică:

@WeAreWhatWeAre ..multumesc de sfat... meriti funda...so vei primi

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 explică:

Am avut si iPhone, dar era diferit...mie nu mi-a scazut. E diferit doar cand se deschide telefonul... felicitari!

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 explică:

Multumesc de sfat

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 explică:

Daca s-a trimis de mai multe ori scuze, dar am o problema