| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-a expirat windows-ul la Pc. Aveam niște proiecte importante pe el,se pot recupera acele proiecte? Sunt facute in PowerPoint, recuperarea proiectelor sa fie facuta de cineva cu experienta nu de mine, intrebarea e doar daca se pot recupera.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

? Cum adica a expirat?

| Osneros a răspuns:

Intreaba-l pe nenea Google daca stie de un anumit utilitar numit "kms activator" sau de libreoffice.

| NLS a răspuns:

Windows 10 sau 7?

| darrio2007 a răspuns:

Mie mi-a „expirat" de acum 2 ani si tot functioneaza. Poate sunt probleme la PowerPoint.

| flixbuster a răspuns:

Da, se poate recupera fara nici o problema.

Zi si tu de unde esti daca nu iti treci la profil, poate primesti o oferta comerciala sau de binefacere.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu ai cum sa pierzi fisiere din PC din cauza asta. De asemenea, windowsul se poate activa fara probleme, gratis.