| RoooneyThePuf a întrebat:

Astazi mi-a venit router-ul wireless comandat (Tenda) si nu-mi merge sa-l instalez,spune ca nu imi gaseste IP, dau configurare manuala dar nu mai apare nimic.Care ar putea fi problema si ce as putea face?big grin

3 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Intra direct pe site si il seteaza bagand ip-ul lui in browser. ceva de genul 192.168.1.1 nu il seta din cd.

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Trebuie sa chemi un angajat al firmei de la care ai netul.Asa am facut si eu si acum am router care functioneaza fara probleme.

| raveny a răspuns:

Dai un reset happy