| Cataa_Catalina_1994 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un pay safe card si vreau sa cumpar Minecraft. Cum il pot cumpara? Nu am mai folosit asa ceva happy Dau FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| ghostrieder a răspuns:

Ti-ai luat paysafecard de 100 de lei presupun. Te duci pe siteul oficial de minecraft si acolo este un buton portocaliu unde scrie : Get Minecraft, apesi pe el iti faci un cont nou dupa care trebuie sa alegi cu ce vrei sa platesti, selectezi PSC. Si scrii codu poate o sa iti ia ceva pana se cumpara mi-e mi-a luat niste timp nu stiu de ce. Bafta!

| Proorocu_Raul_1979 a răspuns:

Am eu cont sa iti dau are si capa vrei? imi platesti cu paysafe