| SimpleWay a întrebat:

Astazi mi-am luat un telefon nou Samsung C3300K si am primit card de 2GB de Kingstone si un cititor de carduri am ajuns acasa am bagat cardu in cititorul de carduri mi-am pus o imagine si o melodie toate bune! Dar dupa vreo 2 ore il bag din nou si cand se intru pe disc imi apare : Entertainment Pack Minesweeper Game has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenince. " Si ii chestia aia cu Don't Send... Ce s-a intamplat? Vreo solutie? Nu am nimic cu jocul ala.

1 răspuns:
| Cipiripi a răspuns:

Ok te ajut eu
are problema cardul cel mai bine ar fi sa stergi ce ai bagat pe el daca il ai in pc si cam asta ar fi solutia si sal scanezi este o problema ceva ocupoa prost date si sigur se va rezolva
Funda?